WTForms 1.0.6dev - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Invalid field name '%s'.
et: Vigane välja nimi: '%s'.

en: Field must be equal to %(other_name)s.
et: Väli peab võrduma %(other_name)s -ga.

en: Field must be at least %(min)d character long. | Field must be at least %(min)d characters long.
et[0]: Väli peab olema vähemalt %(min)d tähemärgi pikkune.
et[1]: Väli peab olema vähemalt %(min)d tähemärgi pikkune.

en: Field cannot be longer than %(max)d character. | Field cannot be longer than %(max)d characters.
et[0]: Väli ei tohi olla üle %(max)d tähemärgi pikk.
et[1]: Väli ei tohi olla üle %(max)d tähemärgi pikk.

en: Field must be between %(min)d and %(max)d characters long.
et: Välja pikkus peab olema vahemikus %(min)d -  %(max)d.

en: Number must be at least %(min)s.
et: Number peab olema vähemalt %(min)s.

en: Number must be at most %(max)s.
et: Number tohib olla maksimaalselt %(max)s.

en: Number must be between %(min)s and %(max)s.
et: Number peab olema vahemikus %(min)s - %(max)s.

en: This field is required.
et: Kohustuslik väli.

en: Invalid input.
et: Vigane sisend.

en: Invalid email address.
et: Vigane e-posti aadress.

en: Invalid IP address.
et: Vigane IP aadress.

en: Invalid Mac address.
et: Vigane MAC aadress.

en: Invalid URL.
et: Vigane URL.

en: Invalid UUID.
et: Vigane UUID.

en: Invalid value, must be one of: %(values)s.
et: Vigane väärtus, peaks hoopis olema üks järgmistest: %(values)s.

en: Invalid value, can't be any of: %(values)s.
et: Vigane väärtus, ei tohi olla ükski järgnevatest: %(values)s.

en: Invalid CSRF Token.
et: Vigane CSRF tunnus

en: CSRF token missing.
et: Puudub CSRF tunnus

en: CSRF failed.
et: CSRF nurjus

en: CSRF token expired.
et: CSRF tunnus on aegunud

en: Invalid Choice: could not coerce.
et: Vigane valik: ei saa teisendada

en: Not a valid choice.
et: Pole korrektne valik

en: Invalid choice(s): one or more data inputs could not be coerced.
et: Vigane valik: ühte või rohkemat andmesisendit ei saa teisendada

en: Not a valid datetime value.
et: Pole korrektne kuupäeva/kellaaja väärtus

en: Not a valid date value.
et: Pole korrektne kuupäevaline väärtus

en: Not a valid integer value.
et: Pole korrektne täisarvuline väärtus

en: Not a valid decimal value.
et: Pole korrektne kümnendarvuline väärtus

en: Not a valid float value.
et: Pole korrektne ujukomaarvuline väärtus
